Про назву "Оріана"
Срібні струни бандури тебе заколишуть лірикою "Листопаду".
Золоті голоси в душу мир принесуть, наче співи із райського саду,
Три княгині по сонця промінню пройдуть, лиш воно прокинеться рано,
Диво - струни бандури тебе зачарують – бо їх торкається "Оріана"
Оріана - Тріо бандуристок

Про назву "Оріана"

З глибокої давнини долинає до нас відгомін легенд та міфів в яких оповідається про чудову землю Оріану, або Оратанію, що існувала біля 5 тис. років до н.е. на теренах сучасної України.

Оріана означає "країна орачів". Символом її був Золотий Плуг і Ярмо, який згодом став емблемою скіфів – сколотів.

Найбільший духовний розквіт Оріани припадає на добу так званої Сонячної Віри, яка стала основою знаменитої трипільської культури (V–ІІ тисячоліття до н.е.). Орії – першоорачі світу. Вони першими приручили коня, винайшли плуг та колесо.

Шість тисяч п’ятсот років тому наші предки прибули до межиріччя Тигру та Євфрату на конях та колісницях, привезли із собою пшеницю, плуг і свою віру. Знайдені археологами стародавні вози на території Оріани були зроблені 5500 років тому. В стінах глиняних трипільських хат знайдені зерно, полова, шкарлупи писанок.

Наприкінці ІІІ тисячоліття до н.е., коли народи світу тільки освоювали бронзу, орійці вже орали землю плугом із залізним лемехом, обробляли її залізними боронами, а дерево тесали залізною сокирою.

За трипільської доби хліборобство було основою життя орійця, а з початку І тисячоліття до н.е. набуло такого розквіту, що майже весь античний світ годувався хлібом, вирощеним на землі Оріани. Свої знання з рільництва та народних ремесел наші пращури понесли в Китай, Індію, Месопотамію, Палестину, Єгипет, Північну Італію на Балкани, в Західну Європу, Скандинавію.

І не дано було поринути в забуття цій країні, бо є ми – українці, потомки тих древніх народів, що від початку населяли її простори, є ми – діти цієї благодатної землі, що більше тисячі років носить назву Русь-Україна.

Поєднуючи себе духовно з усім, що несе в собі назву нашої держави – Україна, ми назвали свій ансамбль символічною мелодійною назвою "Оріана".

 

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×