Завершилося друге турне по Франції
Срібні струни бандури тебе заколишуть лірикою "Листопаду".
Золоті голоси в душу мир принесуть, наче співи із райського саду,
Три княгині по сонця промінню пройдуть, лиш воно прокинеться рано,
Диво - струни бандури тебе зачарують – бо їх торкається "Оріана"
Оріана - Тріо бандуристок

Завершилося друге турне по Франції

24 серпня 2004

Ось і завершилося друге концертне турне тріо бандуристок "Оріана" по Франції. Як і в минулому році тріо "Оріана" півтора місяці концертувало у різних куточках цієї країни.

В ролі гостей "Оріана" виступила на великому фестивалі фольклору у місті Ганнат (Gannat). А на фестивалі фольклору у м. Амберт  (Ambert) на протязі шести днів "Оріана" дала кілька концертів на різних концертних майданчиках та у місцевих церквах. Відвідали ми з концертом і містечко Менет (Menet) в якому відбувається фестиваль камерної музики. Відбулося також два концерти і в передмістях Парижу, а гостинність місцевих жителів дала можливість нашим артисткам здійснити їхню мрію – побувати у Парижі.

Маючи вільний від концертів час ми відвідали найцікавіші місця Парижу, здійснили невелику подорож нічним містом по річці Сені на катері. А відвідини Лувра та заміської резиденції французьких королів замку Фонтенбло (Fontainebleau) справили на нас незабутні враження. Постійно підзаряджаючись  чудовими враженнями від побаченого у Франції ми з задоволенням ділились з французькими слухачами своїм мистецтвом.

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×