У Генуї вперше звучала бандура. Тріо "Оріана" дало виступ на "Notte bianca"
Срібні струни бандури тебе заколишуть лірикою "Листопаду".
Золоті голоси в душу мир принесуть, наче співи із райського саду,
Три княгині по сонця промінню пройдуть, лиш воно прокинеться рано,
Диво - струни бандури тебе зачарують – бо їх торкається "Оріана"
Оріана - Тріо бандуристок

У Генуї вперше звучала бандура. Тріо "Оріана" дало виступ на "Notte bianca"

22 вересня 2008

З 10 по 21 вересня 2008р. тривала концертна поїздка тріо бандуристок "Оріана" до Італії. Відділ культури при мерії міста Генуя запросив тріо "Оріана" для участі у святкуванні розважального свята "Notte bianca" (Біла ніч) що відбулося з 13 на 14 вересня у м. Генуя. На одній з кількох сцен які були розташовані у центральній частині міста  виступило тріо бандуристок "Оріана". Своїм виступом артисти з України були покликані ознайомити мешканців Генуї з українською культурою - культурою однієї з найвагоміших етнічних громад що живуть і працюють у Генуї.

На протязі кількох наступних днів "Оріана" дала ще три концерти у місцевих старовинних церквах міст Генуя, Савона та Лоано котрі знаходяться на березі Лігурійського моря. Надзвичайно цікавими для самих артистів були екскурсії по Генуї та Савоні - важливих історичних та культурних центрах Італії. А родзинкою цієї поїздки став виїзд до Монако.

Notte bianca

Прогулянка по Монте Карло, шик та краса міста, мальовничі середземноморські краєвиди позитивно вплинули на настрій артистів, а вечірній концерт в курортному містечку Лоано завершив цей насичений подіями день. З батьківщини Ніколо Паганіні 18 вересня тріо "Оріана" вирушило до Мілану де виступило на урочистому прийомі в честь Дня незалежності України організованому генеральним консульством України в Італії.

Виступами в місцевому костьолі невеликого містечка Мєнзижече у Польщі "Оріана" завершила цю гастральну поїздку до Італії. Особливу подяку від імені учасників колективу висловлюємо отцю Віталію Тарасенку та його дружині пані Любі, завдяки яким стало можливим запрошення "Оріани" до Італії!

Статтю про виступ "Оріани" в Генуї ви можете прочитати на сторінці української громади в м. Генуя.

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×