Спільний концерт Оріани" з артистами Великого театру Варшави
Срібні струни бандури тебе заколишуть лірикою "Листопаду".
Золоті голоси в душу мир принесуть, наче співи із райського саду,
Три княгині по сонця промінню пройдуть, лиш воно прокинеться рано,
Диво - струни бандури тебе зачарують – бо їх торкається "Оріана"
Оріана - Тріо бандуристок

Спільний концерт Оріани" з артистами Великого театру Варшави

07 травня 2003

4 травня відбувся спільний концерт квартету бандуристок "Оріана" з артистами Великого театру Варшави, присвячений святу 3 травня – Матері Божої Королеви Польщі.

Перед входом у величний костел Матері Божої Переможниці у Варшаві спочатку виступили солісти Великого Театру Варшави виконуючи арії з опери Станіслава Монюшки "Страшний двір". В другій частині концерту виступив зі своєю програмою квартет бандуристок "Оріана". Артисти з України представили варшавським глядачам українські пісні а також класичні твори. На нашу радість виступ "Оріани" був сприйнятий дуже схвально про що свідчили бурхливі оплески після кожного твору, та зацікавлення на лицях слухачів. А після концерту люди розкупили велику кількість аудіо записів "Оріани".

Багато слухачів також підходили до наших артисток і висловлювали своє захоплення їхнім виступом. Самі ж артистки зізналися що для них було великою честю виступати в одному концерті з варшавськими артистами такого високого рівня.  В свою чергу організатори концерту запевнили нас що обов,язково запросять наш колектив знову до себе на концерти.

Фото з концерту  у Варшаві дивіться у нашому фотоальбомі.

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×