"Оріана" на фестивалі органної та камерної музики у Польщі
Срібні струни бандури тебе заколишуть лірикою "Листопаду".
Золоті голоси в душу мир принесуть, наче співи із райського саду,
Три княгині по сонця промінню пройдуть, лиш воно прокинеться рано,
Диво - струни бандури тебе зачарують – бо їх торкається "Оріана"
Оріана - Тріо бандуристок

"Оріана" на фестивалі органної та камерної музики у Польщі

09 липня 2003

З 1 по 6 липня квартет "Оріана" виступав на міжнародному фестивалі органної та камерної музики Радом – Ороньско 2003. Фестиваль який вже шістнадцятий раз поспіль відбувається у Польщі є не аби якою подією в культурному житті Польщі. На протязі літніх та осінніх місяців по цілій Польщі відбуваються концерти за участю найвидатніших органістів та інших музикантів і співаків зі США, Японії, усіх європейських та багатьох інших країн світу. Та лише з приїздом на фестиваль квартету бандуристок "Оріана" на фестивальних концертах зазвучала українська бандура. На шістьох концертах "Оріана" познайомила польського слухача з українськими народними та авторськими піснями. Вперше почули польські меломани і класичні твори виконані на бандурі та у супроводі бандури.

У свою чергу нашим артисткам було дуже цікаво виступати з польським органістом Вальдемаром Кравцем, адже в нашому місті Тернополі вони не мали нагоди повноцінно послухати орган – а тим більше грати на одному концерті з органістом.

Для "Оріани" надзвичайним було і те що її концерти відбувалися в старовинних монастирях Польщі таких як монастир отців Бернардинів в Кальварії Зебжидовській. Красивий монастирський комплекс розташований на заліснених пагорбах є важливим християнським духовним центром Польщі. До нього здійснюють паломництво тисячі прочан. А ще влітку тут відбуваються фестивальні концерти.

Вдалі концерти, хороші відгуки про виступи "Оріани" по телебаченню, радіо та в пресі посприяли тому що в оптимістичному настрої квартет завершив свої виступи на фестивалі. А вже за кілька днів ми вирушаємо в запланований концертний тур по Франції.

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×