Мрії збуваються. Фестиваль Радом – Ороньсько 2008
Срібні струни бандури тебе заколишуть лірикою "Листопаду".
Золоті голоси в душу мир принесуть, наче співи із райського саду,
Три княгині по сонця промінню пройдуть, лиш воно прокинеться рано,
Диво - струни бандури тебе зачарують – бо їх торкається "Оріана"
Оріана - Тріо бандуристок

Мрії збуваються. Фестиваль Радом – Ороньсько 2008

14 липня 2008

Вже втретє тріо бандуристок "Оріана" запрошено на фестиваль органної та камерної музики Радом – Ороньсько. І цим разом ми ще з білшим задоволенням виїжджали до Польщі. Вісім концертів на протязі десяти днів в різних куточках цієї країни налаштовували нас на сер,йозну роботу. А широка географія поїздки обіцяла нам знайомство з Кашубськими озерами та побачення з Балтійським морем.

Вже на другому концерті здійснилася наша мрія, адже заграти концерт в фарному  костелі Св. Яна Хрестителя і Апостола Варфоломія в красивому містечку Казімєж Дольни над Віслою було нашим давнім бажанням. А коли директор фестивалю Роберт Грудень запропонував нам заграти кілька творів з відомим у світі органістом з Бельгії Каролем Голембьовскім ми усвідомили яка цікава робота нас чекає. На репетиції з паном Каролем було вирішено що творами для спільного виконання будуть "Серенада" Ф. Шуберта, "Аве Марія"  Д. Каччині, та улюблена пісня Яна Павла другого "Барка".

І ось Кароль Голембьовскі заграв на найстарішому у Польщі дерев\'яному органі який ще й до того є дуже красивим, а спільно з органом зазвучала бандура та спів Наталії, Юлії та Неоніли. Вперше у своїй творчій праці наші артистки співали у супроводі органу та бандури одночасно! Та чи не вперше взагалі бандура зустрілася з органом виконуючи спільно музичний твір!

Після концертів в околицях Вроцлава ми переїхали на крайню північ Польщі в курортне містечко Ястшембя Гура на узбережжі Балтійського моря. Тут відбувся концерт "Оріани" завершився який ще однією співпрацею бандури та органа. На цей раз директор фестивалю відомий польський органіст Роберт Грудень заграв на чи не найбільшому та найсучаснішому у Польщі органі, а під потужні звуки органа заграли бандури та заспівало тріо "Оріана".

Цьогорічне фестивальне турне завершилося концертами в центральній Польщі в містах Єнджейов, Ліпско та Сулейов.

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×