Біографія тріо
Срібні струни бандури тебе заколишуть лірикою "Листопаду".
Золоті голоси в душу мир принесуть, наче співи із райського саду,
Три княгині по сонця промінню пройдуть, лиш воно прокинеться рано,
Диво - струни бандури тебе зачарують – бо їх торкається "Оріана"
Оріана - Тріо бандуристок

Біографія тріо

Тріо бандуристок "Оріана" – молодий професійний колектив, учасники якого є випускниками вищих музичних навчальних закладів України.

Так, Наталія Гоцик (сопрано)-випускниця Тернопільського педагогічного університету ім.В.Гнатюка (музичний факультет).

Ірина Губ’як (меццо сопрано) - випускниця Львівської національної музичної академії ім.М.Лисенка (клас бандури)  

Юлія Рудницька (альт) - випускниця Харківського національного університету ім.І.П.Котляревського (клас бандури).  

  До 2014 року в складі тріо партію меццо сопрано і першої бандури виконувала  Неоніла Іваноньків – випускниця Львівської національної  музичної академії .

Колектив вже існує більше п’ятнадцяти років і за час своєї творчої діяльності став одним із кращих музичних колективів м. Тернополя та отримав визнання спеціалістів бандурного мистецтва України. Ансамбль є знаним і бажаним гостем закордоном, де неодноразово представляв нашу країну на концертах високого рівня.

Ансамбль "Оріана" – лауреат Всеукраїнського конкурсу-фестивалю бандурного мистецтва, що відбувся у м. Києві 2003 року. У березні 2005 року тріо стало переможцем обласного конкурсу "Кобза". Цьому передували перемоги на музичних конкурсах місцевого рівня. Зокрема, на конкурсі композиторів Тернопільської області "Голос серця", приуроченому 10-ій річниці Незалежності України, твір "Балада про українську пісню" учасниці колективу і композиторки Неоніли Іваноньків було визнано кращим.

Велика кількість концертних виїздів за межі України свідчить про високе реноме ансамблю. Участь колективу у "Фестивалі української та польської культур" у м. Любліні 2002 року, у "Фестивалі органної та камерної музики Радом-Ороньсько" у 2003, 2007, 2008 роках , а ще – виступи у найвідоміших монастирях Польщі, спільні концерти із солістами Великого театру Варшави у 2003 році, виступи ансамблю із кращим артистом Польщі 2003 року Ришардом Ринковським у м. Ярославі та ін. Достойну оцінку отримало тріо на концертах у м. Новий Сонч, куди було запрошене Фундацією любителів давньої культури "Nomina Rosae". Загалом більш як 140 концертних виїздів за 7 років до Польщі свідчать про популярність Оріани у цій країні.

Тріо бандуристок "Оріана" у 2003-04 роках здійснило два 1,5-місячних турне по Франції, де дало велику кількість концертів, у тому числі, на Міжнародних фестивалях фольклору у містах Ганнат й Амберт, фестивалі під патронатом президента Франції у м. Саран та Фестивалі камерної музики у м. Менет.

2005 року колектив з концертами приймала Швеція. Слухачі які були присутні на концертах у містах Ветланда, Транас, та на острові Оланд, були зачаровані мелодіями української землі, котрі подарувало їм тріо "Оріана".

В вересні 2008 року "Оріана" відвідала з концертами Італію.

До репертуару тріо "Оріана" входять різноманітні твори українських композиторів, народні пісні. Новим у виконанні бандуристок є твори всесвітньо відомих композиторів Леонтовича, Каччіні, Дога, Шуберта, Вівальді, які унікально звучать на бандурі. Учасники колективу натхненно шукають  нові цікаві твори для розширення репертуару ансамблю. Більшість творів звучить в обробках самих артистів.

Творчий доробок ансамблю складають два компакт диски. Перший компакт що має назву " Доля " містить у собі твори класичної музики, пісні українських композиторів, та українські народні пісні. Записаний та виданий він був у м. Тернополі у 2003 році. Другим став диск українських та польських різдвяних коляд, записаний та виданий у м. Кракові в Польщі у 2006 році.

Продюсер колективу, Богдан Рудницький, є "сеньйором" Товариства Українських Студентів Греко-католиків "Обнова", а тріо "Оріана" товаришує із цією організацією, тому своїм обов’язком вважаємо проведення акцій сприяння УГКЦ та УПЦ КП у становленні віри на Україні та розбудові церков, а також даємо благодійні концерти для дітей-сиріт та осіб неповносправних.

Тріо бандуристок "Оріана" та продюсер колективу Богдан Рудницький вдячні Вам, шановний гостю, за відвідини нашої Інтернет – сторінки. Сподіваємося, цей візит став для Вас ще одним кроком до пізнання світу української музичної культури.

З побажаннями добра та щастя ми прощаємося з Вами.

До зустрічі на наших концертах!

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×