Warning: mysql_pconnect(): MySQL server has gone away in /home/uh365194/domains/oriana-bandura.com.ua/public_html/inc/uni_db.class.php on line 73 Фестиваль "Українська весна 2009"
Новини
 

Срібні струни бандури тебе заколишуть лірикою "Листопаду"
Золоті голоси в душу мир принесуть наче співи із райського саду,
Три княгині по сонця промінню пройдуть, лиш воно прокинеться рано,
Диво - струни бандури тебе зачарують – бо їх торкається "Оріана"

 

 27.05.2009 

Фестиваль "Українська весна 2009"

У польському місті Познань з 18 по 24 травня проходив  фестиваль "Українська весна". Фестиваль відбувся під почесним патронатом Міністерства культури і туризму України. Свято організувало громадсько-культурне товариство "Польща-Україна".

Фестиваль "Українська весна" творили найвідоміші представники української культури та мистецтва. До співпраці запросили гурт "Тартак", оркестр "Київські солісти", заслужений ансамбль танцю України "Юність", різьбяра В’ячеслава Борецького, поважних літераторів та політологів. Польська культура також була присутня на фестивалі. До участі в ньому було запрошено лідерів польської рок-сцени - гурт "Lao Che".

В останній день фестивалю 24 травня у неділю на сцені встановленій в центрі міста на площі Старий Ринок зі своєю програмою виступило і тріо бандуристок "Оріана". В цей день Оріана два рази виходила на сцену і подарувала численним глядачам багато українських народних та авторських пісень. За кожну пісню дівчата отримували від глядачів щедрі оплески.

Дуже сподобався виступ Оріани і організаторам фестивалю. Почесний консул України в Познані Лукаш Горовський особисто висловив нашим артистам подяку за прекрасний виступ.
Про назву "Оріана"      Про бандуру      Біографія тріо      Концерти      Наша музика      Відео      Фотоальбом      Контакт      Гостьова книга     

Створення і розробка сайтів - "Artes"